dbałość o czyste powietrze

szeroki zakres produktów i usług

międzynarodowi partnerzy

nowoczesne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie


AAF InternationalKorzenie firmy AAF International sięgają roku 1921, kiedy to Bill Reed, kompetentny inżynier i inteligentny przedsiębiorca, zauważył, że filtracja powietrza jest decydującym warunkiem dla rozwoju społeczeństwa, technologii i ochrony ludzkiego zdrowia. Wychodząc z tego założenia zaprojektował filtr powietrza Reed, który zapoczątkował powstanie międzynarodowego koncernu- AAF International.

Produkty i systemy do filtracji powietrza, oferowane pod markami AAF i AmericanAir Filter, reprezentują najbardziej kompleksowe rozwiązania oczyszczania powietrza na skalę światową. Produkty te są synonimem jakości i skuteczności.

Główna siedziba firmy znajduje się w Louisville/Kentucky, z oddziałami w 22 krajach zatrudniających ok. 3000 osób. Dodatkowego wsparcia w międzynarodowej działalności udziela AAF spółka macierzysta Daikin Industries Ltd. z siedzibą w Osace/Japonia.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 500 898 878

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w branży oczyszczania powietrza, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Od 1989 roku jesteśmy przedstawicielem amerykańskiej firmy AAF International - światowego lidera w produkcji filtrów powietrza i urządzeń odpylających.

Oferujemy rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu, m.in.: farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, elektronicznego, hutniczego, papierniczego, motoryzacyjnego, drzewnego, energetycznego i innych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.Jesteśmy przedstawicielem: