dbałość o czyste powietrze

szeroki zakres produktów i usług

międzynarodowi partnerzy

nowoczesne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie


FHK Polska

FHK Polska rozpoczęła działalność na terenie Polski w 1989 roku. Od tego czasu jesteśmy przedstawicielem firmy American Air Filter International w naszym kraju.

AAF International jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza i urządzeń odpylających dla m.in. następujących gałęzi przemysłu:
farmaceutyczny
spożywczy
chemiczny
elektroniczny
hutniczy
papierniczy
motoryzacyjny
drzewny
energetyczny

Firma AAF International powstała w 1921r w Louisville (USA). Obecnie zatrudnia ok. 3000 osób w swoich przedstawicielstwach i zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Główny nacisk firma kładzie na jakość oferowanych produktów i satysfakcję użytkowników. Świadczy o tym uzyskanie certyfikatu ISO 9002 oraz udział w programie Apollo, w ramach którego firma AAF wyposażyła lądownik księżycowy w specjalne filtry, przeciwdziałające przedostaniu się zanieczyszczeń ziemskich na powierzchnię Księżyca.

Dzięki długiej obecności na rynku, dogłębnej wiedzy z zakresu oferowanych produktów oraz doświadczeniu w prowadzeniu projektów związanych z instalacją urządzeń do oczyszczania powietrza w procesach produkcyjnych zaufało nam wiele firm i instytucji.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 500 898 878

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w branży oczyszczania powietrza, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Od 1989 roku jesteśmy przedstawicielem amerykańskiej firmy AAF International - światowego lidera w produkcji filtrów powietrza i urządzeń odpylających.

Oferujemy rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu, m.in.: farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, elektronicznego, hutniczego, papierniczego, motoryzacyjnego, drzewnego, energetycznego i innych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.Jesteśmy przedstawicielem: